LUOTTAMUSMIEHET


Pääluottamusmies

Juha Kaarle, juha.kaarle@rauma.fi

Luottamusmiesten toimisto, Savilankatu 10, Rauma

työpuhelin: 044 4314491


Varhaiskasvatuksen luottamusmies

Minna Salminen, minna.salminen@rauma.fi

työpuhelin: 044 793 4527

varalla Riikka Kartano


Alakoulujen ja erityis- sekä erityisluokanopettajien luottamusmies

Mari Aalto, mari.aalto@rauma.fi

työpuhelin: 044 403 6352

Nanun koulu

varalla Liina Maarni


Yläkoulujen luottamusmies

Johanna Koukkari, johanna.koukkari@rauma.fi

Hj. Nortamon peruskoulu

varalla Hanna Leppänen


Lukion luottamusmies, varapääluottamusmies

Ilkka Koivusalo, ilkka.koivusalo@rauma.fi

Rauman Lyseon lukio

varalla Sanna Viitaniemi


Kansalais- ja musiikkiopiston sekä kuvataidekoulun luottamusmies

Marika Bindar, marika.bindar@rauma.fi

työpuhelin: 044 403 6014

Rauman kansalais- ja musiikkiopisto

varalla Iris Saviauk


Luottamusmiesten yhteystiedot myös tästä